ECS Inc.
제품 번호:
ECS-51.2-18-7SX-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 5.1200MHZ 18PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.1185
$2.1185
10
$2.02255
$20.2255
50
$1.97543
$98.7715
100
$1.69328
$169.328
500
$1.646236
$823.118
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.146" (3.70mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Series | ECX-3SX |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SOJ, 9.40mm pitch |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 5.12 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |