ECS Inc.
제품 번호:
ECS-RTC-3225-5699HS-TR
제조업체:
패키지:
10-SMD
배치:
-
설명:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 10SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.966
$5.966
10
$5.36085
$53.6085
25
$5.06844
$126.711
100
$4.39261
$439.261
250
$4.167384
$1041.846
500
$3.73939
$1869.695
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-SMD |
| Date Format | YY-MM-DD |
| Series | - |
| Type | Clock/Calendar |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 5V, 2.5V ~ 5V |
| Mfr | ECS Inc. |
| Current - Timekeeping (Max) | 0.5µA @ 3V |
| Features | - |
| Time Format | HH:MM:SS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply, Battery | 1.6V ~ 5V |