/ Oscillators / ECS-TXO-32CSMV-260-BN-TR
minImg
ECS-TXO-32CSMV-260-BN-TR
ECS Inc.
제품 번호:
ECS-TXO-32CSMV-260-BN-TR
설명:
XTAL OSC TCXO 26MHZ CLPSNW SMD
재고 : 3342
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Function -
Series ECS-TXO-32CSMV MultiVolt™
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.7V ~ 3.465V
Output Clipped Sine Wave
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz