Eaton - Electronics Division
제품 번호:
ECSTA1V0504-1100-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CURR SENSE XFMR 100:1 7A SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.947
$5.947
10
$4.52105
$45.2105
25
$4.4023
$110.0575
50
$4.04529
$202.2645
100
$3.807315
$380.7315
250
$3.688318
$922.0795
500
$3.56934
$1784.67
1000
$3.450362
$3450.362
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 50kHz ~ 1MHz |
| Current Ratio | - |
| Termination Style | J Lead |
| Height - Seated (Max) | 0.140" (3.55mm) |
| Current Rating (Amps) | 7 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.189" L x 0.144" W (4.80mm x 3.65mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 3Ohm Primary, 9.5Ohm Secondary Max |
| Inductance | 820 µH |
| Series | ECSTA |
| Type | Invasive |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 100:1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | - |