Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECW-FD2J103KQ
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.4598
$4.598
50
$0.34751
$17.3755
100
$0.302575
$30.2575
500
$0.224143
$112.0715
1000
$0.190522
$190.522
2500
$0.179312
$448.28
5000
$0.168102
$840.51
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.496" L x 0.193" W (12.60mm x 4.90mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECW-F(D) |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FD |