Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECW-FD2J474K
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.779
$0.779
10
$0.5738
$5.738
50
$0.45923
$22.9615
100
$0.393585
$39.3585
500
$0.311562
$155.781
1000
$0.262362
$262.362
2500
$0.245964
$614.91
5000
$0.229568
$1147.84
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.559" (14.20mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.701" L x 0.307" W (17.80mm x 7.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECW-F(D) |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 141V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FD |