Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECW-FD2J683KQ
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.4579
$4.579
50
$0.34618
$17.309
100
$0.30153
$30.153
500
$0.223364
$111.682
1000
$0.189867
$189.867
2500
$0.178695
$446.7375
5000
$0.167532
$837.66
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.528" (13.40mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.496" L x 0.197" W (12.60mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECW-F(D) |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 141V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.068 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FD |