Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ECW-FE2J224PD
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.4769
$4.769
50
$0.38171
$19.0855
100
$0.327275
$32.7275
500
$0.259046
$129.523
1000
$0.218148
$218.148
2500
$0.204516
$511.29
5000
$0.190884
$954.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECWFE |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 141V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECW-FE |