/ Oscillators / ECX2-LMV-3CN-125.000-TR
minImg
ECX2-LMV-3CN-125.000-TR
ECS Inc.
제품 번호:
ECX2-LMV-3CN-125.000-TR
제조업체:
ECS Inc.
설명:
OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
재고 : 1248
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 24mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series ECX2-LMV MultiVolt™
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz