Panduit Corp
제품 번호:
ED14-250MB-Q
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
STRONGHOLD MALE DISCONNECT, NON-
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2869
$2.869
25
$0.28044
$7.011
50
$0.27398
$13.699
100
$0.26752
$26.752
500
$0.261155
$130.5775
1000
$0.248425
$248.425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Series | StrongHold™ |
| Length - Overall | 0.690" (17.53mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |