TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
제품 번호:
EDS03SGRSTU04Q
패키지:
-
배치:
-
설명:
END STACK DIP 3P G RECESSSEALTUB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.8354
$18.354
25
$1.66934
$41.7335
100
$1.45027
$145.027
250
$1.314306
$328.5765
500
$1.223657
$611.8285
1000
$1.133018
$1133.018
2500
$1.027273
$2568.1825
5000
$0.951738
$4758.69
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 3 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.134" (3.40mm) |
| Mechanical Life | 2,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | EDS |
| Body Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Length | 0.296" (7.52mm) |
| Electrical Life | 2,000 Cycles |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | Yes |
| Base Product Number | EDS03 |