Panduit Corp
제품 번호:
EDV18-250B-L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
STRONGHOLD FEMALE DISCONNECT, VI
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.323
$0.323
10
$0.32015
$3.2015
25
$0.31312
$7.828
50
$0.3059
$15.295
100
$0.298585
$29.8585
500
$0.291308
$145.654
1000
$0.269458
$269.458
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | StrongHold™ |
| Length - Overall | 0.810" (20.57mm) |
| Insulation Diameter | 0.150" (3.81mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Brass |
| Features | Serrated Termination |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EDV18 |