Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
EE-SX1041
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.021
$3.021
10
$2.46715
$24.6715
25
$2.00146
$50.0365
50
$1.86181
$93.0905
100
$1.76871
$176.871
500
$1.489448
$744.724
1000
$1.396358
$1396.358
5000
$1.303267
$6516.335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 95°C |
| Sensing Distance | 0.197" (5mm) |
| Response Time | 4µs, 4µs |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |