Silicon Labs
제품 번호:
EFM32PG23B200F128IM40-C
제조업체:
패키지:
40-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 40QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.199
$4.199
10
$3.77435
$37.7435
25
$3.56858
$89.2145
80
$3.092725
$247.418
230
$2.934142
$674.85266
440
$2.632792
$1158.42848
945
$2.220435
$2098.311075
2450
$2.1147
$5181.015
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Core Processor | ARM® Cortex®-M33 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Speed | 80MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 64K x 8 |
| Number of I/O | 29 |
| Peripherals | Crypto - AES, DMA, I²S, Keypad, LCD, POR. PWM, SHA, Temp Sensor, TRNG, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | External, Internal |
| Supplier Device Package | 40-QFN (5x5) |
| EEPROM Size | - |
| Series | Gecko |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Core Size | 32-Bit |
| Mfr | Silicon Labs |
| Connectivity | I²C, IrDA, SmartCard, SMBus, SPI, Temp Sensor, UART/USART |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Data Converters | - |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.8V |
| Base Product Number | EFM32PG23B200 |