Chemi-Con
제품 번호:
EGXE251ELL220MK20S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.615
$1.615
10
$1.27775
$12.7775
50
$1.10732
$55.366
100
$0.958265
$95.8265
500
$0.724052
$362.026
1000
$0.638875
$638.875
2500
$0.596277
$1490.6925
5000
$0.574988
$2874.94
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 128 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | GXE |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 230.4 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |