Panasonic Electric Works
제품 번호:
EKMB1301113
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR MOTION PIR DIGITAL WHITE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.5675
$20.5675
10
$17.14085
$171.4085
25
$15.18176
$379.544
100
$14.69213
$1469.213
450
$13.712699
$6170.71455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMB |
| Detection Pattern | Standard |
| Package / Case | - |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Standard Lens, Pearl White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMB130111 |