Panasonic Electric Works
제품 번호:
EKMC2603112K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR MOTION PIR 12M BLK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.92
$12.92
10
$10.2258
$102.258
25
$9.68696
$242.174
100
$8.34176
$834.176
450
$7.803528
$3511.5876
950
$7.399911
$7029.91545
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Sensing Distance | 472" (12m) 39.4' |
| Output Type | Analog |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMC |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Long Distance Lens, Black |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMC2603112 |