Elantec
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
83
$3.458
$287.014
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | CCD Driver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 16V |
| Mfr | Elantec |
| Package | Bulk |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | EL7182 |