ELC-12D821E
Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ELC-12D821E
설명:
FIXED IND 820UH 940MA 650MOHM TH
사용자 가이드
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 940 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 650mOhm
Ratings -
Series 12D
Inductance 820 µH