ELF-25C008F
Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ELF-25C008F
설명:
CMC 800MA 2LN TH
사용자 가이드
Operating Temperature -20°C ~ 115°C
DC Resistance (DCR) (Max) 673mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm)
Height (Max) 0.689" (17.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series C
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 800mA
Voltage Rating - AC 250V