MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
ELG-200-C1400D2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVERS POWER SUPPLIES 198.8
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$60.7145
$60.7145
10
$57.0361
$570.361
25
$55.19576
$1379.894
50
$53.35618
$2667.809
100
$51.51622
$5151.622
250
$41.268
$10317
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 8.66" L x 2.80" W x 1.48" H (220.0mm x 71.0mm x 37.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.4A |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP67 |
| Voltage - Input (Min) | 100VAC |
| Series | ELG-200-C (200W) |
| Power (Watts) | 199 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 92% |
| Voltage - Output | 71 ~ 142V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | ELG-200 |