MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
ELG-75-C500D2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED POWER SUPPLIES 500MA 75-150V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$43.1015
$43.1015
10
$40.49185
$404.9185
25
$39.18598
$979.6495
50
$37.87992
$1893.996
100
$36.57367
$3657.367
250
$35.920564
$8980.141
500
$29.298
$14649
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP67 |
| Voltage - Input (Min) | 100VAC |
| Series | ELG-75-C (75W) |
| Power (Watts) | 75 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 91% |
| Voltage - Output | 75 ~ 150V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | ELG-75 |