Bivar Inc.
제품 번호:
ELM53503SRC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED ASSY 0.350" 3MM RD WATER CLR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Clear |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 1.7V |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Red |
| Millicandela Rating | 60mcd |
| Product Status | Active |
| Series | ELM5 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Package | Tray |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | ELM53503 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |