C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.424
$9.424
10
$8.4911
$84.911
25
$8.13504
$203.376
60
$7.7349
$464.094
120
$7.423775
$890.853
240
$6.979213
$1675.01112
480
$6.445769
$3093.96912
960
$6.223507
$5974.56672
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Rectangular, Button |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 250mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2 VDC |
| Series | ELUM™ |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | - |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | ELUMOATH |
| Color - Actuator/Cap | Black |