Chemi-Con
제품 번호:
ELXZ100ELL471MH12D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.46265
$4.6265
50
$0.34979
$17.4895
100
$0.304665
$30.4665
500
$0.225663
$112.8315
1000
$0.191814
$191.814
2500
$0.180528
$451.32
5000
$0.169252
$846.26
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 277.5 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LXZ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 555 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 120 mOhms |