STMicroelectronics
제품 번호:
EMIF02-SPK03F2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FILTER LC(PI) 250PF ESD SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.3686
$3.686
25
$0.35644
$8.911
50
$0.34447
$17.2235
100
$0.32661
$32.661
250
$0.273144
$68.286
500
$0.211964
$105.982
1000
$0.201875
$201.875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Attenuation Value | -40dB @ 900MHz |
| Filter Order | 3rd |
| Applications | Audio |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | C = 250pF |
| Voltage - Rated | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.050" L x 0.035" W (1.26mm x 0.89mm) |
| Product Status | Active |
| ESD Protection | Yes |
| Series | EMIF |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 5-WFBGA, FCBGA |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | LC (Pi) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | 0.07 |
| Current | 800 mA |
| Base Product Number | EMIF02 |