Chemi-Con
제품 번호:
EMVA250ADA100MD55G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.399
$0.399
10
$0.27455
$2.7455
50
$0.19209
$9.6045
100
$0.164635
$16.4635
500
$0.1235
$61.75
1000
$0.104291
$104.291
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.205" (5.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 24 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | Alchip™- MVA |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 36 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |