EMZR100ARA221MF61G
Chemi-Con
제품 번호:
EMZR100ARA221MF61G
제조업체:
Chemi-Con
설명:
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
재고 : 774
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.240" (6.10mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 260mOhm @ 100kHz
Series Alchip™- MZR
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 220 µF