SAB North America
제품 번호:
EN4-1 1/4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GLAND 22-32MM 1-1/4NPT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$165.8225
$165.8225
25
$127.053
$3176.325
50
$121.714
$6085.7
100
$113.962
$11396.2
250
$106.343
$26585.75
500
$99.769
$49884.5
1000
$89.2905
$89290.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.866" (22.00mm) |
| Thread Length | 0.787" (20.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 1.660" (42.2mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | 1 1/4" NPT |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Series | EMC-4 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | - |