Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ENW-89848A1KF
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MODULE BLUETOOTH SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| Serial Interfaces | I²C, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Power - Output | 0dBm |
| Antenna Type | Antenna Not Included |
| Series | PAN1761 |
| Sensitivity | -90dBm |
| Memory Size | 512kB EEPROM, 32kB RAM |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 424kbps |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Modulation | ASK |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Frequency | 2.4GHz |
| Utilized IC / Part | TC35670 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v4.1 |
| Base Product Number | ENW-89 |