TE Connectivity ENTRELEC
제품 번호:
EP-SGL-NPT12-BL-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CONNECTOR ACCESSORY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.807
$4.807
10
$4.36335
$43.6335
25
$4.13288
$103.322
50
$4.03674
$201.837
100
$3.844555
$384.4555
250
$3.36395
$840.9875
500
$3.267848
$1633.924
1000
$2.787281
$2787.281
2500
$2.595058
$6487.645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.197" (5.00mm) |
| Thread Length | 0.591" (15.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | 1/2" NPT |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | EP-SGL-NPT12 |