TE Connectivity ENTRELEC
제품 번호:
EP-SGL-PG29-GR-B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CONNECTOR ACCESSORY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.246
$8.246
10
$7.4233
$74.233
25
$6.99276
$174.819
50
$6.8134
$340.67
100
$6.634135
$663.4135
250
$5.916942
$1479.2355
500
$5.558355
$2779.1775
1000
$4.912868
$4912.868
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.709" (18.01mm) |
| Thread Length | 0.433" (11.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | PG29 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | EP-SGL-PG29 |