TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
EP1W1K0J
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 1K OHM 5% 1W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.33345
$3.3345
25
$0.25384
$6.346
50
$0.18867
$9.4335
100
$0.140315
$14.0315
250
$0.118484
$29.621
500
$0.101574
$50.787
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | EP, Neohm |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |