ERC55332K00FKEK600
Vishay Dale
제품 번호:
ERC55332K00FKEK600
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 332K OHM 1% 1/4W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 332 kOhms
Series ERC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W