Samtec Inc.
제품 번호:
ERCD-060-06.00-TEU-TED-1-B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSEM M-M 120POS 6" HDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$117.5055
$117.5055
10
$107.8307
$1078.307
25
$103.68376
$2592.094
50
$100.22747
$5011.3735
100
$94.697615
$9469.7615
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.031" (0.80mm) |
| Pitch - Cable | 0.016" (0.40mm) |
| Series | Edge Rate® ERCD |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ERCD-060 |
| Cable Termination | IDC |