Samtec Inc.
제품 번호:
ERF8-075-07.0-S-DV-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET 150POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
300
$8.75976
$2627.928
600
$8.194605
$4916.763
900
$7.74249
$6968.241
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 150 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.285" (7.24mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Edge Rate™ ERF8 |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 12mm, 15mm, 16mm, 22mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERF8-075 |