ERJ-12NF35R7U
Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ERJ-12NF35R7U
패키지:
1812
설명:
RES 35.7 OHM 1% 3/4W 1812
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings AEC-Q200
Resistance 35.7 Ohms
Series ERJ-12N
Power (Watts) 0.75W, 3/4W