ERJ-14RQJR68U
Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ERJ-14RQJR68U
패키지:
1210
설명:
RES 0.68 OHM 5% 1/4W 1210
재고 : 4178
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 mOhms
Series ERJ-14R
Power (Watts) 0.25W, 1/4W