ERJ-U03J623V
Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ERJ-U03J623V
패키지:
0603
설명:
RES 62K OHM 5% 1/10W 0603 SMD
재고 : 4985
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 62 kOhms
Series ERJ-U03
Power (Watts) 0.1W, 1/10W