ERL07220K00GKEK500
Vishay Dale
제품 번호:
ERL07220K00GKEK500
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 220K OHM 2% 1/4W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 0.25W, 1/4W