Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ERZ-E05A471
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.31825
$3.1825
25
$0.28652
$7.163
100
$0.19798
$19.798
250
$0.166706
$41.6765
500
$0.13547
$67.735
1000
$0.104206
$104.206
2500
$0.093784
$234.46
5000
$0.088568
$442.84
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 423 V |
| Capacitance @ Frequency | 100 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 470 V |
| Varistor Voltage (Max) | 517 V |
| Series | ZNR® |
| Energy | 32J |
| Package / Case | Disc 7mm |
| Maximum AC Volts | 300 V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 385 V |
| Base Product Number | ERZ-E05 |
| Current - Surge | 1.2 kA |