On Shore Technology Inc.
제품 번호:
ES1000/12DSFB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM STRIP 12CIRC 0.394"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.287
$3.287
10
$2.5042
$25.042
25
$2.34574
$58.6435
50
$2.08506
$104.253
100
$2.039745
$203.9745
250
$1.881076
$470.269
500
$1.699759
$849.8795
1000
$1.507118
$1507.118
5000
$1.41646
$7082.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -33°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Natural |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-20 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | ES1000 |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Pitch | 0.394" (10.00mm) |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Number of Circuits | 12 |
| Terminal Block Type | Eurostyle Terminal Strip |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 24 |
| Base Product Number | ES1000 |