Micro Commercial Co
제품 번호:
ES2A-LTP
제조업체:
패키지:
DO-214AC (SMA)
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 50V 2A DO214AC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.342
$0.342
10
$0.23845
$2.3845
100
$0.120365
$12.0365
500
$0.098154
$49.077
1000
$0.072827
$72.827
2000
$0.061275
$122.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 15pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 50 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 950 mV @ 2 A |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 50 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 175°C |
| Base Product Number | ES2A |