STMicroelectronics
제품 번호:
ESDA25B1RL
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
TVS DIODE 24VWM 8-SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.76
$0.76
10
$0.66595
$6.6595
100
$0.510435
$51.0435
500
$0.403541
$201.7705
1000
$0.322829
$322.829
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 6 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 150W |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | ESDA, TRANSIL™ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | ESDA25 |