STMicroelectronics
제품 번호:
ESDA6V1-5P6
제조업체:
패키지:
SOT-666IP
배치:
-
설명:
TVS DIODE 3VWM SOT666IP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.32205
$3.2205
100
$0.20083
$20.083
500
$0.137389
$68.6945
1000
$0.105678
$105.678
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 150W |
| Supplier Device Package | SOT-666IP |
| Series | ESDA, TRANSIL™ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Unidirectional Channels | 5 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | ESDA6 |