STMicroelectronics
제품 번호:
ESDA6V1BC6
제조업체:
패키지:
SOT-23-6
배치:
-
설명:
TVS DIODE 5VWM SOT23-6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.35625
$3.5625
100
$0.266285
$26.6285
500
$0.209247
$104.6235
1000
$0.16169
$161.69
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 80W |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | ESDA, TRANSIL™ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | ESDA6 |