STMicroelectronics
제품 번호:
ESDAVLC8-1BU2
제조업체:
패키지:
ST0201
배치:
-
설명:
TVS DIODE 3VWM ST0201
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.39235
$3.9235
100
$0.267045
$26.7045
500
$0.200317
$100.1585
1000
$0.150242
$150.242
2000
$0.137722
$275.444
5000
$0.129371
$646.855
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 5pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 8.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | - |
| Supplier Device Package | ST0201 |
| Series | ESDA, TRANSIL™ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | ESDAVLC8 |