Panasonic Electronic Components
제품 번호:
ESE-23J001
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH DETECTOR SPDT 10MA 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.741
$0.741
10
$0.7163
$7.163
25
$0.68856
$17.214
100
$0.59755
$59.755
250
$0.545262
$136.3155
500
$0.506692
$253.346
1000
$0.454376
$454.376
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Operating Position | 0.087" (2.2mm) |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | J Lead |
| Actuator Type | Angled Toggle (Detector) |
| Current Rating (Amps) | 10mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | ESE23 |
| Voltage Rating - DC | 5 V |
| Switch Function | Mom-Off-Mom |
| Operating Force | 30gf |
| Overtravel | - |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ESE-23 |
| Differential Travel | - |