Chemi-Con
제품 번호:
ETXH251VSN391MR30S
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.5315
$4.5315
10
$4.08215
$40.8215
50
$3.5378
$176.89
100
$3.084175
$308.4175
500
$2.539901
$1269.9505
1000
$2.35848
$2358.48
2500
$2.313126
$5782.815
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.3 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TXH |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.95 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 390 µF |
| Package | Bulk |