Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
EV20-0.8-02-5M6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 5.6MH 800MA 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.47
$2.47
10
$2.28285
$22.8285
25
$2.09266
$52.3165
50
$1.78828
$89.414
100
$1.597995
$159.7995
250
$1.36971
$342.4275
500
$1.293615
$646.8075
1000
$1.179472
$1179.472
2500
$1.141425
$2853.5625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 245mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm) |
| Height (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | EV |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 800mA |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EV20-0 |
| Inductance @ Frequency | 5.6 mH @ 400 Hz |